MENU
Nikola Proftová
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.5 z 5 (6x)
Spolehlivost 63 %
Rychlost 300.0 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 19. 11. 2020 02:03
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Ahoj. Jmenuji se Nikola Proftová.

Něco o mně:

   Jsem na takový ten healthy lifestyle. Což je zdravý životní styl, týká se to hlavně sportu a zdravé stravy. Už jako malá jsem dělala různé aktivity ( například roztleskávala, tančila, ...) a držím se toho ještě teď. Momentálně sportuji rekreačně, spíše pro sebe. Závodně bohužel nemohu kvůli zdravotnímu stavu, ale to mě nezastaví.

Mezi mé záliby dále patří focení. Ráda se nechávám fotit a také já ráda fotím ( cokoliv ). Miluji čtení. Je to takový únik z reality, skvělé na odreagování. Musím podotknout, že jsem introvert, takže moc dlouho nevydržím mezi lidmi. Radši si jdu zaběhat nebo si něco přečíst.

Zájmy mám snad všeho druhu, od motorek/aut až po jídlo i módu. Jinak se také zajímám o psychologii a duševní zdraví člověka.

Chci na sobě makat a to jak duševně tak i fyzicky. Nikdo není dokonalý a nikdo nikdy nebude. Jsem proti časopisům, které Vám říkají co je právě IN a jak se máte chovat apod. Zastávám se názoru, že nejde pouze o krásu, ale o duševní zdraví. Pokud jste šťastní duševně, odrazí se to i navenek. Zkrátka nemám ráda, když si někdo myslí, že je ošklivý, protože není. Všichni jsme krásní. Myslete na to prosím.

Pokud si teď myslíte, že jsem jen nudná holka beze špetky humoru, tak ne. To opravdu nejsem. Nejsem ani '' nudná šprtka ''. Popsala bych se spíše jako malý blázen. A to doslova malý, protože měřím stěží 165 cm. Říkají mi také, že jsem roztomilá, ale to mě ještě neviděli se naštvat.

Prosím berte to jako hrubý popis mne. Časem to upravím.

Pište si o co chcete, ráda se Vám pokusím pomoct.

Webové stránky s mou prací:

http://www.art9.cz/sirotcinec-slecny-peregrinove-pro-podivne-deti-2/ 

http://www.eromag.cz/eroticka-povidka-den-d/

http://realfitness.cz/zaklady-spravneho-stravovani-pri-hubnuti/ 

http://www.svobodnyblog.cz/2016/07/proc-ne-dieta-a-uz-vubec-ne-anorexie/

https://www.autovylet.cz/dovolena-autem-do-italie/

 

Bohužel jsem se delší dobu nemohla přihlásit na můj účet, proto omluvte vysokou rychlost, kterou zde mám, 300 hodin práci opravdu nepíšu. Děkuji za pochopení.


Přeji příjemný zbytek dne.

- Nikola Proftová

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání, Historie Typy textů: Obecné texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení