MENU
Barbora Severová
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 60 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (6x)
Spolehlivost 86 %
Rychlost 55.3 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 18. 05. 2020 12:18
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Pěkný den

Potřebujete napsat článek na web, který by dával hlavu a patu? Nebo provést gramatickou a stylistickou korekturu Vašeho textu? Nezáleží na tom, zdali potřebujete zpracovat tematický či PR článek nebo snad popisky k produktům na e-shop. V každém případě jste na správném místě! :)

Psaní je pro mě sice vášní a jistou formou volnosti, ale samozřejmě se budu řídit Vašimi specifiky. Je možné se dohodnout na klíčových slovech, formě, použitých odkazech nebo i třeba ceně. Vždy v případě nespokojenosti s textem nebo potřebné úpravě se snažím dodat editovaný text v co nejkratším čase.

Pracuji na supportu IT oddělení, kde mám mimo jiné na starosti i psaní a korekci směrnic pro naše oddělení. Několik let jsem se zabývala správou e-shopu menšího prodejce nábytku. Zde mi byla svěřena kompletní správa od produkční fotografie, grafické úpravy až po zmiňované psaní článků a popisů k produktům.

Na tomto webu píšu pro různé klienty a mezi mé nejčastější témata patří: Bydlení, finance, cestování, technologie a hobby. Nebráním se však jakémukoli tématu a těším se na přijímání výzev!

 

Pokud budete mít zájem o mé služby, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těšit na Vaše zakázky!  

 

Ukázky: 

https://www.okwu.cz/vychutnejte-si-kavu-i-caj-stylove-se-znackou-stelton/

 

https://www.multimag.cz/neotrela-kombinace-odstiny-vinove-a-sede/

 

https://www.zdravyblog.cz/clanky/pokojovymi-rostlinami-ke-klidu-a-vyrovnanosti/

 

http://www.cestacasem.cz/trainee-program/

 

http://studentinzert.cz/brigady-ktere-se-vyjmou-v-zivotopise-absolventa/

 

 

 

 

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Zdraví a výživa, Ekologie, Strojírenství, technika, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení