MENU
Barbora Severová
Cena 100 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (2x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 33.5 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 02. 07. 2019 16:41
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

V současné době pracuji na IT oddělení, kde mimo jiné zajišťuji veškerou komunikaci s koncovými uživateli. Zároveň spravuji dokumentaci, korekturu a částečně textové zajištění pro rodinnou firmu.

V minulosti jsem pracovala jako odborný referent, na této pozici jsem měla na starosti veškerou administrativu a správu e-shopu malé prodejny s interiérovým vybavením. Má práce sahala od produktové fotografie, úpravy fotek, přes vytváření popisů k produktům, editaci webových stránek až po komunikaci s koncovým zákazníkem a správu náležitých dokumentů.

Ráda bych se začala částečně věnovat copywritingu už jen z toho důvodu, že psaná forma je mi velmi blízká. I přesto, že jsem se svým zaměstnavatelem spokojena a svou práci dělám ráda, postrádám únik ke kreativitě. Vzhledem k tomu, že mi má pracovní doba umožňuje se věnovat i jiným činnostem (ačkoli má práce vždy přednost), láká mě si toto odvětví vyzkoušet a začít mu věnovat více vlastního času.

 

V mých článcích "ze šuplíku" se snažím věnovat převážně tématům z finanční správy (HR, pojišťovnictví, bankovnictví), cestování a okrajově i lifestylové problematiky. Všechny články píšu vlastní hlavou a veškeré fotky a obrázky, které jsou v nich obsaženy, pochází z fotobanek, anebo jsou mé vlastní. 

 

Ukázky: 

https://www.okwu.cz/vychutnejte-si-kavu-i-caj-stylove-se-znackou-stelton/

 

https://www.multimag.cz/neotrela-kombinace-odstiny-vinove-a-sede/

 

https://www.zdravyblog.cz/clanky/pokojovymi-rostlinami-ke-klidu-a-vyrovnanosti/

 

 

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Zdraví a výživa, Ekologie, Strojírenství, technika, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, Popisky, Newslettery
Objednat text


Udělená hodnocení