MENU
Kateřina Manlíková
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (76x)
Spolehlivost 99 %
Rychlost 113.7 hodin
Naposledy aktivní 14. 06. 2021 11:45
Stav Dočasně nepřijímám zakázky
Popis copywritera

Zdravím všechny! Vítejte na mém profilu. 

Jsem maminka na mateřské dovolené a věnuji se psaní ve svém volném čase. Cíle klienta jsou mou prioritou. Ať už se jedná o korekturu textu, psaní článků na zakázku nebo otextování webu. Jakmile se spolu spojíme, probereme všechny detaily článku. Zpracovat kvalitní článek nejde během jednoho dne. Potrpím si na prostudování podkladů, vybrání vhodných klíčových slov pro vyhledávače a poutavé čtení, aby čtenář byl obohacen o nové informace. Aktuálně pracuji na navázání spolupráce s různými weby a rozšíření mého portfolia. Dále pracuji v Pointě, kde se neznámí autoři mohou realizovat a vydat knihu bez nakladatelství. Specializuji se převážně na korektury knih a redaktorskou činnost.

Moje certifikáty: digitální marketing, chytrá marketingová strategie a webový design zaměřený na člověka.

Vlastním blog, kde různí autoři, tak já publikujeme vlastní tajemné, mystery až hororové příběhy psané ve chvílích volna.  


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Zdraví a výživa, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Popisky, Newslettery, Překladatelské služby, Jazyková korektura Překládá: Angličtina do Čeština za 150 Kč |  Slovenština do Čeština za 110 Kč |  Němčina do Čeština za 150 Kč |  Čeština do Angličtina za 300 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení