MENU
Kateřina Manlíková
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 100 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (92x)
Spolehlivost 99 %
Rychlost 131.3 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 14. 10. 2022 09:46
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Zdravím všechny! Vítejte na mém profilu. 

Cíle klienta jsou mou prioritou. Ať už se jedná o korekturu textu, psaní článků na zakázku nebo otextování webu. Jakmile se spolu spojíme, probereme všechny detaily článku. Zpracovat kvalitní článek nejde během jednoho dne. Potrpím si na prostudování podkladů, vybrání vhodných klíčových slov pro vyhledávače a poutavé čtení, aby čtenář byl obohacen o nové informace. Dále pracuji v Pointě, kde se neznámí autoři mohou realizovat a vydat knihu bez nakladatelství. Specializuji se převážně na redaktorskou činnost.

Moje certifikáty: digitální marketing, chytrá marketingová strategie a webový design zaměřený na člověka.

Specializuju se na články o službách, bydlení, kultuře, cestování, přírodě, zdraví a vaření. Nejlépe takové články, které čtenáři předají důležitou informaci a zajímavost.

 

Vlastním blog, kde různí autoři, tak i já, publikujeme vlastní tajemné mystery až hororové příběhy psané ve chvílích volna.  


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Zdraví a výživa, Děti, rodina a vztahy, Historie Typy textů: Obecné texty, Popisky, Newslettery, Překladatelské služby, Jazyková korektura Překládá: Angličtina do Čeština za 150 Kč |  Slovenština do Čeština za 110 Kč |  Němčina do Čeština za 150 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení