MENU
Ondřej Rezler
Cena 250 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (4x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 10.3 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 14. 05. 2021 11:35
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Dámy a pánové,

jmenuji se Ondřej Rezler a našel jsem zálibu v psaní! Je mi 25 let a žiji v Brně.

Jsem absolventem Provozně ekonomické fakulty v Brně a v současné době se pohybuji v ekonomické sféře.
Věnuji se sportu a hudbě, již přes 10 let aktivně hraji na kytaru a zajímám se o fitness a bojové sporty. Mám duši sportovce, proto nikdy nenechám práci rozdělanou, neutíkám před problémy, nikdy se nevzdám a úkol dokončím za každou cenu.

Mým cílem je psát především pochopitelně, konkrétně, energicky, s velkou slovní zásobou a očima čtenáře. Snažím se na problém nahlížet právě z vašeho úhlu pohledu. Zároveň je mou snahou vtáhnout čtenáře do děje. Z toho důvodu jsem fanoušek řečnických otázek, které čtenáře nutí nad problémem přemýšlet a reagovat.

Copywriting pro mě představuje oblast, ve které spatřuji možné budoucí uplatnění. Chci se v něm zdokonalit, nasbírat zkušenosti a v neposlední řadě také potřebné reference.

Pojďme společně vytvořit krásné články! :-)


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Podnikání a marketing, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Historie Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Popisky, Newslettery, Překladatelské služby, Jazyková korektura Překládá: Čeština do Angličtina za 200 Kč |  Angličtina do Čeština za 200 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení