MENU
Marie Hal
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (67x)
Spolehlivost 88 %
Rychlost 77.8 hodin
Vytíženost Velmi vysoká
Naposledy aktivní 05. 12. 2020 18:52
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Vítejte na mém profilu

 

Něco o mě

Jsem studentka speciální pedagogiky, která také pracuje v mateřské škole. Mezi mé záliby patří sport, hudba, čtení, cestování a tvoření. Dětství jsem prožila na vesnici, obklopená okolní přírodou, kterou mám hodně ráda. Po gymnáziu jsem se rozhodla studovat v Brně speciální pedagogiku. Díky tomu jsem měla možnost praxe například v dětském domově, domově pro seniory či mateřské škole speciální. Věnuji se také trenérství dětí předškolního a mladšího školního věku. Ve svém volném čase ráda cestuji a sbírám nové zážitky jak už z České republiky, tak ze zahraničí.

Zkušenosti

S psaním textů jsem začala díky copywriting.cz v prvním čtvrtletí roku 2020. Postupně jsem sbírala zkušenosti psaním příběhů, překladem textů, příběhů a zpráv. Zkušenosti mám také se psaním reklamních článků a článků pro různé e-shopy a značky. Ráda také píšu recenze, například na filmy, hry a jiné výrobky. Nedělá mi problém napsat článek na jakékoliv téma, ráda si k danému tématu najdu zdroje.

 

Nebojte se mi svěřit článek, nebo mi napsat ohledně dotazů,

MH


Kategorie: Auto-moto, Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Strojírenství, technika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání, Historie Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Překladatelské služby, Jazyková korektura Překládá: Angličtina do Čeština za 100 Kč |  Čeština do Angličtina za 100 Kč |  Francouzština do Čeština za 100 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení