MENU
Evča
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (91x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 38.7 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 17. 10. 2021 20:13
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Něco málo o mně

Vždy jsem měla poměrně silný vztah k literatuře a vždy jsem měla nutkání něco napsat sama. Jenže nemám odhodlání k tomu, abych se pustila do knihy (i když bych moc ráda), natož abych jí dokončila. Copywriting je skvělým způsobem, jak psát a možná svůj text dostat i do světa, aniž bych nad psaním musela strávit x měsíců.

Je mi 20 let, studuji na zdravotnické škole a přivýdělek ke studiu tímto způsobem, který mě baví, by byl skvělý. Kvůli tomu tu ale nejsem, chci zkrátka psát, zlepšovat se a být v tom vážně dobrá.

O čem píšu

Jak už jsem zmínila výše, studuji zdravotnický obor. Kromě toho už mám pár let praxe ve zdravotnictví za sebou, takže z tohoto oboru něco málo znám. Proto ráda napíšu téměř o čemkoliv, co se ho týká, tzn. o zdraví, výživě, hygieně, lidském těle, nemocech, různých zdravotních stavech, zdravotnických pomůckách,... To jsou témata, která poměrně dobře znám a dokážu o nich psát i v odbornějším duchu.

Kromě toho napíšu ráda cokoliv o přírodě a zvířatech. Ať už nějaké zajímavosti ze zvířecí či rostlinné říše, nebo něco o jejich ohrožení, vymírání, o tom, jak se tomu snažit zabránit. A vlastně o čemkoliv, co se nějakým způsobem týká přírody, popř. ekologie, napíšu velmi ráda.

Dále se nebráním článkům o módě, kráse, či kosmetice. Ráda se budu věnovat také textům o erotice, vztazích, psychologii, cestování, bytovém designu,...  S radostí se ujmu i korektur textu. V podstatě mohu psát téměř o čemkoliv s výjimkou pouze několika málo témat, která jdou zcela mimo mě. Pokud jde o cizí jazyky, nemám problém čerpat ze zahraničních zdrojů, na doslovné překlady si ale netroufám. 

Vše potřebné si samozřejmě dohledám a veškeré texty zpracuji co nejlépe. Obvykle pracuji velmi rychle, ve většině případů text dodám hned první den, kdy mi byl zadán. Samozřejmostí je spolehlivost, když už se textu ujmu, určitě se nemusíte bát, že bych ho neodevzdala zavčasu.

 

Některé mé texty

https://www.zdravotniradce.cz/faze-spanku-a-co-se-behem-nich-deje/

https://czechtongue.cz/5-castych-chyb-kterych-se-lide-v-ceskem-jazyce-dopousteji/

https://www.pohadkozem.cz/author/evca/

 

 

Děkuji, že jste si prohlédli můj profil a doufám, že se s nějakou zajímavou zakázkou ozvete.

 

S přáním krásného dne,

Evča.

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání, Historie Typy textů: Obecné texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení