MENU
Evča Švandová
Cena 150 Kč / 1 NS
Cena korektury 120 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (121x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 47.4 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 22. 03. 2023 18:32
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Něco málo o mně

Z předchozího studia jsem vystudovaná pečovatelka a praktická sestra, díky čemuž se mi dostalo několika let zdravotnické praxe. Ačkoliv je však zdravotnictví úctyhodný obor, mne to vždy táhlo spíše ke psaní. Proto jsem nyní studentkou českého jazyka a literatury na VŠ a proto jsem také tady. :)

Neustále se v psaní vzdělávám a zlepšuji. Především praxí, ale také učením a zjišťováním nových teoretických znalostí.

Co nabízím

Nabízím zpracování různých textů přesně podle vašich přání a představ. Nejčastěji se věnuji informativním článkům, bez problému však zvládnu i jiné formáty.

Neomezuji se na žádná konkrétní témata, dokážu napsat v podstatě o čemkoliv. Vzhledem k mému zdravotnickému vzdělání i nějaké té praxi se však velmi ráda ujmu textů se zdravotnickou tématikou. Potřebujete text o potravinovém doplňku? Onemocnění? Vyšetření? Pak věřím, že jsem pro Váš text ta pravá.

Pokud si mě vyberete pro zpracování své zakázky, můžete počítat s bezproblémovou komunikací, spolehlivostí a samozřejmě dodáním textu v určeném termínu.

Budu se těšit na Vaše nabídky. :)

Ukázka mých textů

 

 

 

S přáním krásného dne,

Evča.

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání, Historie Typy textů: Obecné texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení