MENU
Andrea Nováková
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 85 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (1738x)
Spolehlivost 94 %
Rychlost 92.5 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 30. 05. 2023 18:59
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Zatímco někdo chce být rychlým sniperem, 

já toužím býti copywriterem!

Už nějaký čas texty sem vkládám, 

že přesnost a rychlost chcete, hádám. 

S těmito vlastnostmi já dávno si tykám, 

na tento úděl ráda si zvykám,  

vztah s klávesnicí je pro mě souzněním, 

i vaši myšlenku v psaný text proměním!

 

K psaní textů jsem se dostala úplně náhodou tady přes web Copywriting. I přesto, že jsem se registrovala, tomuto způsobu výdělku jsem moc šancí nedávala. Svůj názor jsem změnila ve chvíli, kdy se prodal můj úplně první článek, bylo to v roce 2014. Od té chvíle jsem se na svůj účet přihlašovala častěji než na sociální sítě, a to už je co říct. Pokaždé jsem byla zvědavá, zda někdo nepoptává článek, který bych mohla napsat. Baví mě i zpětná vazba a opakovaný zájem zadavatelů, podle kterého vím, že psaní mě nejen baví, nýbrž jsem v něm i dobrá a může být mou zábavnou formou přivýdělku. Zároveň se díky psaní neustále učím nové věci. 

Před nedávnem se mi narodila dcerka, a proto jsem si od psaní dala na chvíli pauzu. Co si budeme povídat, mateřská dovolená je poněkud zavádějící označení. Ale ať už tomu budeme říkat jakkoliv, moc si toto období užívám. Teď se k psaní vracím a věřím, že i díky mé nové životní etapě budu moct nabídnout o něco širší rozsah témat. Těším se na spolupráci s Vámi! 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Ekologie, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení