MENU
Andrea Nováková
Cena 100 Kč / 1 NS
Cena korektury 70 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.9 z 5 (374x)
Spolehlivost 87 %
Rychlost 74.9 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 19. 09. 2019 11:32
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Zatímco někdo chce být rychlým sniperem, 

já toužím býti copywriterem!

Už nějaký čas texty sem vkládám, 

že přesnost a rychlost chcete, hádám. 

S těmito vlastnostmi já dávno si tykám, 

na tento úděl ráda si zvykám,  

vztah s klávesnicí je pro mě souzněním, 

i vaši myšlenku v psaný text proměním!

 

 

5+2 důvody, proč chtít můj text

 

1. CHVĚJI SE UŽ U POPTÁVKY

„Kéž by si pro zpracování článku vybrali mě”, říkám si pokaždé, když reaguji na poptávku. Obzvláště velké nadšení cítím, když mě téma zaujme. Jak poznáte, že mě zaujalo?Jednoduše! Třeba tak, že jsem klikla zrovna na vaši poptávku.

2. NEPERU SE S INSPIRACÍ 

S inspirací se zásadně neperu, ne ne. Když přijde, nechávám ji vstoupit. Hodně čerpám z pohádek a filmů. Nejlepší pohádková postavička pro prezentaci přípravku na vlasy? Přeci Locika a její dlouhé vlasy! 

3. NECHÁVÁM TEXT ZRÁT 

S vaším textem si dávám na čas. To jako ne, že ho dělám na poslední chvíli. Jen ho nechám hezky dozrát - asi  jako olomoucké tvarůžky ve sklenici. Text, který napíšu, dám si od něj oddech a poté se k němu vrátím je zaručeně lepší než text, který odevzdám narychlo. Právě proto upřednostňuji poptávky s minimálně třemi dny na zpracování.

 4. POŘÁD SE UČÍM 

Copywriterem se člověk nerodí, copywriterem se člověk stává. Jak? Třeba, že se učí od druhých. Čtu e-booky a blogy profesionálních copywriterů.

- 365copyrtiků - Michaela Mužíčková 

- Pište jako copywriter - Otto Bohuš

5. ZCELA (NE)ORIGINÁLNĚ MILUJI ORIGINALITU 

A proto se jí zcela určitě dočkáte i v mých textech.

6. CHCI VAŠE HODNOCENÍ 

Popravdě řečeno mě dost rozesmutní fakt, když jako inzerenti můj text nehodnotíte. Asi ve stejné míře, jako když v koblížku nenajdu dost povidel. Váš názor totiž = moje zlepšení. Vaše poznámky, chválu i kritiku nepustím druhým uchem ven, nýbrž si je vezmu k srdci a později i aplikuji na papír. TAK SLAVNOSTNĚ PŘÍSAHÁM. 

7.JSEM SPOLEHLIVÁ... A TO JAKO FAKT 

I kdyby z nebe trakaře padaly, váš text odevzdám v termínu. Když už vás požádám o prodloužení termínu, je to kvůli toho, že mi do toho něco neodkladného vlezlo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie: Auto-moto, Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Strojírenství, technika Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení