MENU
Mgr. Mrázková Anna
Cena 300 Kč / 1 NS
Cena korektury 100 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 4.7 z 5 (1x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 47.0 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 15. 01. 2021 13:28
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Ahoj všem,

se psaním textů, s překlady i korekturami mám mnohaleté zkušenosti. Vystudovala jsem cizí jazyky v kombinaci angličtina – francouzština se zaměřením na překlad. Již při studiu na vysoké škole jsem si přivydělávala překlady a korekturami nejrůznějších textů a psaním článků. Práce s jazykem – ať už s češtinou, angličtinou, španělštinou či francouzštinou mě velmi baví a naplňuje, a je proto pro mě spíše koníčkem než prací v pravém slova smyslu.

Web content & copywriting

Poptáváte kvalitní obsah na web? Ráda pro Vás napíši článek z oblasti zdraví, výživy, sportu, cestování, vztahů, kultury, bydlení, módy a krásy.

Korektory

Potřebujete opravit text? Žádný problém. Pomůžu Vám se stylistikou i gramatikou. Korektury jsou mým denním chlebem.

Překlady

Hodil by se Vám překlad? Obraťte se na mě! Překládám z angličtiny, francouzštiny či španělštiny do češtiny.

 

Budu se těšit na společnou spolupráci.

S pozdravem

 

Anička

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání Typy textů: Obecné texty, Popisky, Newslettery, Překladatelské služby, Jazyková korektura Překládá: Francouzština do Čeština za 300 Kč |  Angličtina do Čeština za 300 Kč |  Španělština do Čeština za 300 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení