MENU
Iva Vendolská
Cena 130 Kč / 1 NS
Cena korektury 80 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (404x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 65.9 hodin
Vytíženost Nízká
Naposledy aktivní 21. 04. 2021 00:31
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

V oboru copywritingu jsem již více než tři roky, doposud jsem psala texty zaměřené na SEO, vždy pro konkrétní společnost, s pečlivým splněním podmínek zadavatele. Zaměstnavatel, pro kterého jsem psala, však omezil své obchodní aktivity, proto jsem se rozhodla využít prodeje článků na copywriting.cz. K dnešnímu dni mám publikováno přes 1 000 článků na nejrůznější témata.

Dodržení termínu je pro mě zákonem, stejně jako odevzdat práci bez gramatických chyb. Pokud se přihlásím na vaši poptávku, články zasílám obratem.

Mám ukončené dvě vysoké školy, ekonomickou (Ing. a Ph.D.) a pedagogickou (Mgr.). Delší čas jsem pobývala v USA a ve Velké Británii. Řadu let jsem pracovala v oblasti personalistiky a dále jako vedoucí pobočky cestovní kanceláře. Copywritingu se věnuji po dobu své mateřské "dovolené", současně přednáším na vysoké škole.

Jsem velmi aktivní osoba, se širokým spektrem zájmů. Psaní je mým velkým koníčkem a ráda vám představím svou práci.

 

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Finance, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Zdraví a výživa, Ekologie, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení