MENU
Marcela Malcová
Cena 120 Kč / 1 NS
Cena korektury 75 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení (nehodnoceno)
Spolehlivost (nezjištěna)
Rychlost 0.0 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 08. 09. 2019 19:40
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Přemýšlím a píšu. O bydlení a realitách, zahradě, ochraně přírody, zemědělství, trvale udržitelném rozvoji, vědě, o nových materiálech a technologiích. Inspiraci a podklady hledám nejen na internetu, ale také v knihovně. Informace ověřuji, mám přírodovědné vzdělání, ovládám angličtinu a francouzštinu. K textům pro magazíny z oblasti zdraví a potravin, přírody nebo historie přidám zdroje a odkazy.

Jak píšu? Tak, abych si text přečetla ráda i já. Představím si cílovou skupinu čtenářů. Vymyslím příběh. Vyhledám informace, sestavím „kostru“, vytvořím obsah a nakonec vše důkladně zkontroluji. Odevzdám. Opravím. Požádáte-li, pošlu Vám ukázku práce.

Odpočívám při zvelebování zahrady, která je pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace, a přitom vymýšlím svůj vysněný dům s minimální spotřebou energie.

Rozumím práci s klíčovými slovy. Mám zkušenost s psaním PR článků a marketingových textů pro SEO agenturu. 


Kategorie: Bydlení, Hobby, Ostatní, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Zdraví a výživa, Ekologie, Strojírenství, technika Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Jazyková korektura
Objednat text