MENU
Andrea Midlochová
Cena 100 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (1x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 3.0 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 05. 06. 2020 14:58
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Je mi 24 let a jsem studentkou geografie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k tomu, že hodně cestuji a na svět se dívám očima geografa, myslím, že dokáži psát o různorodých věcech s jistým nadhledem. Avšak přiznávám, že v této branži jsem nováčkem. Budu tedy ráda za jakoukoliv zkušenost a zadanou práci budu brát zodpovědně a s nadšením. 

Nejvíc blízké téma je mi zcela určitě Cestování, a zejména pak dobrodružné lowcost cestování či cestování stopem. Mohu psát o mnoha zemích a místech, které jsem sama navštívila či zkušenostech, které s cestováním mám. Ovšem stejně tak mohu přispívat o místech a tématech, které mi zadáte vy a nemám problém i s jinými okruhy témat či copywritingem v pravém slova smyslu. 

Aktuálně nabízím možnost dlouhodobější spolupráce, kdy mohu dodávat články o Portugalsku vzhledem k mému půlročnímu pobytu a cestování v Portugalsku a okolí. 

Budu ráda i za jakoukoliv jinou dlouhodobější spolupráci v podobě, na které se spolu domluvíme.


Kategorie: Bydlení, Cestování, Hobby, Kultura, Ostatní, Podnikání a marketing, Příroda a zvířata, Služby, Zdraví a výživa, Ekologie, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery
Objednat text


Udělená hodnocení