MENU
Šárka Löffelmannová
Cena 120 Kč / 1 NS
Cena korektury 120 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (2x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 70.3 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 06. 04. 2022 11:10
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Jmenuji se Šárka Löffelmannová a momentálně studuji Politologii a mezinárodní vztahy na Karlově univerzitě. Psaním textů se věnuji i pracovně již delší dobu. Dělala jsem pro PR oddělení ve Foru 2000, organizaci Mladí občané a psala tiskové zprávy pro Amnesty International.

Za psaní mám i několik ocenění. Letos jsem vyhrála literární soutěž od Člověka v Tísni s esejí Antirasista. Před dvěma lety jsem se dostala do republikového kola Středoškolské odborné činnosti s prací Vliv médií na společnost, dále jsem vyhrála krajské kolo soutěže Europasecura s bezpečnostní analýzu konfliktu Rusko - Ukrajina, později jsem byla třetí na republikovém kole této soutěže. Zároveň jsem absolvovala kurz na psaní tiskových zpráv a chodila na kurz Tvůrčího psaní.

Psaní je mým koníčkem stejně jako sport, kosmetika, kultura a zdravý životní styl. Ve volném čase ráda fotím, čtu a sleduji současné dění. Mimo jiné organizuji projekty pro středoškolské studenty v rámci organizace Mladí občané. Podílím se na PR této organizace a připravuji projekt Média.

 


Kategorie: Bydlení, Cestování, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Jazyková korektura
Objednat text


Udělená hodnocení