MENU
Viktorie Kobásková
Cena 150 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (1x)
Spolehlivost 100 %
Rychlost 28.0 hodin
Vytíženost Žádná
Naposledy aktivní 26. 08. 2021 18:09
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Jsem studentka gymnázia a mezi mé silnější stránky vždy patřily cizí jazyky a psaní textů. Napíšu vám slohovou práci, článek na blog, recenze nebo jiné texty všech možných druhů dle naší společné domluvy. Text pro vás mohu napsat v ČJ nebo AJ. Mimo jiné se věnuji psaní poezie, povídek a jiných příběhů. Jeden čas jsem psala i vlastní blog, ke kterému se plánuji vrátit. Má oblíbená témata jsou cestování, knihy a hudba, ale ani zdaleka to není jediné, o čem dokážu dát dohromady nějaká pěkná slova. 

V posledních letech se aktivně věnuji studiu anglického a francouzského jazyka. Překlady textů tedy poskytuji z těchto dvou jazyků do češtiny, nebo naopak. Jako podpěrku mých znalostí a schopností v AJ mám Cambridge certifikát úrovně C1. 

Nejsem příliš časově vytížená, jsem zodpovědná, spolehlivá a do věcí se pouštím naplno, takže udělám vše pro to, aby text byl kvalitní a také dodán co nejrychleji.


Kategorie: Cestování, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Děti, rodina a vztahy Typy textů: Obecné texty, Překladatelské služby Překládá: Čeština do Angličtina za 150 Kč |  Angličtina do Čeština za 100 Kč |  Francouzština do Čeština za 100 Kč
Objednat text


Udělená hodnocení