MENU
Vall
Cena 100 Kč / 1 NS
Píšu v jazyku Čeština
Hodnocení 5 z 5 (453x)
Spolehlivost 99 %
Rychlost 137.1 hodin
Vytíženost Nízká
Naposledy aktivní 28. 11. 2022 19:01
Stav Přijímám zakázky
Popis copywritera

Hledáte šikovného a rychlého copywritera? Ráda bych vám tímto nabídla své služby.

Již dlouhá léta se věnuji psaní PR článků. Tato činnost mě velmi baví a těší mě, když se s některým ze svých článků setkám následně i jako spotřebitel. PR články, popisky k produktům i články na objednávku (jakéhokoli tématu) zpracuji vždy precizně a v dohodnutém termínu.  

Rychlost dodání
Termíny vždy dodržuji, většinou posílám i v předstihu. Kratší články jsem schopna zpracovat i během jednoho dne. Větší zakázky dle náročnosti. Vždy po dohodě. Vyjdu vašim požadavkům jakkoli vstříc.  

Kvalita a spolehlivost
To jsou základní předpoklady mé práce. Vždy příjmu jen takovou práci, kterou jsem schopna reálně zvládnout. Nebojte se být nároční a  buďte co nejvíce konkrétní. A neváhejte mi naložit i náročné (třeba technické) texty.

Texty dokážu nahrát i přímo do administrace vašeho webu. Pokud budete potřebovat vyplnění SEO, nebudu s tím mít žádný problém. Přidávání externích odkazů a zpracování tématu včetně fotografií je už samozřejmostí.

 


Kategorie: Auto-moto, Bydlení, Cestování, Finance, Hry, Hobby, Kultura, Móda a krása, Ostatní, Počítače a internet, Podnikání a marketing, Potraviny a vaření, Příroda a zvířata, Reality, Služby, Sport, Zdraví a výživa, Zpravodajství, Ekologie, Erotika, Strojírenství, technika, Děti, rodina a vztahy, Vzdělání, Historie Typy textů: Obecné texty, Obchodní texty, PR články, Tiskové zprávy, Popisky, Newslettery, Právní služby
Objednat text


Udělená hodnocení