MENU

Konec služby Paypost.cz Ostatní   23. 02. 2023

Ahoj uživatelé,

jak postupně modernizujeme službu Copywriting.cz, tak přichází různé otázky, typu co je klíčovou činností projektu Copywriting.cz. Zatímco dříve jsme se snažili nabízet co nejširší služby a pokrýt co nejvíce trhu, nyní budoucnost vidíme více ve specializování se na konkrétní činnosti a službu. Zkrátka a jednoduše chceme upřednostnit to v čem jsme dobří a to samotnou službu Copywriting.cz na úkor méně využívaných služeb jako byl Guestblogging.cz nebo je PayPost.cz.

Služba PayPost.cz už delší dobu skomírala a sami jsme přemýšleli co s ní. Provoz bychom dále zachovali, ale běží s Copywriting.cz na jednom provázaném systému, který modernizujeme do nového jádra a vzhledu a nevyplatí se nám ji přepisovat do nově připravovaného jádra. Chceme tak veškerou energii věnovat vývoji projektu Copywriting.cz a vytvořit lepší službu, než když bychom energii tříštili mezi více projektů.

Rozhodli jsme se tak od dnešního dne pozastavit možnost přidávání webů. Od 1. 4. 2023 pak vypneme celou službu, s výjimkou Podčlánkové inzerce. Tam pravděpodobně vytvoříme menší portál, kde budeme zobrazovat weby, které mají nainstalovaný daný plugin a můžete si na nich zakoupit inzerci.


Nejste přihlášení

Abyste mohli napsat komentář, musíte být přihlášeni